súkromné pôrodnice
detskí lekári
jazykové školy a škôlky
kočiare
šaty pre deti
obuv pre deti
detská kozmetika
hygienické pomôcky
pre najmenších
hračky
školské potreby
financovanie
nábytok
soľné jaskyne
detskí lekári
jazykové školy a škôlky
kočiare
šaty pre deti
obuv pre deti
detská kozmetika
hygienické pomôcky
pre najmenších
hračky
školské potreby
financovanie
nábytok
soľné jaskyne
MAMICKA.SK
ISSN 1337-6292
Ročník II., vychádza denne
redakcia@mamicka.sk
© 2006-2018 Singularity, s.r.o.
ISSN 1337-6292
Ročník II., vychádza denne

redakcia@mamicka.sk
© 2006-2018 Singularity, s.r.o.
Diskusné fórum

Iné nezaradené témy
Autor
Reakcia
Mile mamky, chystame sa s rodinkou do Londyna. Deti 1.5 a 4 roky. Mate niekto s touto krajinou skusenost? Co by sme mali urcite zabalit? Dakujem za kazdu radu.
Ahoj. Nezabudni na prsiplast a gumaky! Ja tiez mam vzdy so sebou Nurofen, ci uz od bolesti, alebo od teploty. Istota je gulomet!
Ahoj, nezabudni oblubene hracky, no najdolezitejsie su lieky, ktore mas overene - je otazne kolko tam stoja a hlavne, ci ich tam zozenies a kde. U mna je to osccilo homeopatika, Quixx sprej, odsavacku, dezinfekciu, sudokrem, no a hlavne nieco na horucku a bolest - my pouzivame nurofen sirup,.. no a este Linolu krem a.... Pa.
To sa mate. Ale s tak malymi detmi to asi bude zabava :-) Ja sa priklanam k tym prsiplastom a gumakom :-) A kedze tam tolko prsi - no, mozno budete mat stastie a nebude vela, urcite lieky. Ja nosim teplomer, Nurofen, Nasivin, Septonex, Cebion.
Vidim ze lieky nesmu chybat! Ale je to fakt, tiez by som bez Nurofenu nesla tak daleko. Nikdy nevies pri malych detoch co sa moze stat.

S detmi som sice este necestovala, ale ked som kedysi cestovala - hodne, tak urcite knihu o danej krajine, lieky, aby si nemusela zhanat po lekarnach (Nurofen, Smecta), dobre poistenie a dobre topanky, aby ste toho hodne pobehali :-)
Ahoj dievcata, sme spat. Bolo to uzasne. Moc dakujem za rady. Vyuzili sme plno dobrych rad, ktore som pred cestou nazbierala: knizny sprievodca, prazdny kufot - ten sme tam rovno kupili a priniesli sme ho plny :-), zial, aj nurofen - malej zrejme rastu zubky, takze sme dva dni teplotovali, ale nic ine sa z toho nevyklulo, nastastie, prsiplaste aj gumaky. Bolo to super! Hned by som sla zas. A deti zmenu privitali.