súkromné pôrodnice
detskí lekári
jazykové školy a škôlky
kočiare
šaty pre deti
obuv pre deti
detská kozmetika
hygienické pomôcky
pre najmenších
hračky
školské potreby
financovanie
nábytok
soľné jaskyne
detskí lekári
jazykové školy a škôlky
kočiare
šaty pre deti
obuv pre deti
detská kozmetika
hygienické pomôcky
pre najmenších
hračky
školské potreby
financovanie
nábytok
soľné jaskyne
MAMICKA.SK
ISSN 1337-6292
Ročník II., vychádza denne
redakcia@mamicka.sk
© 2006-2018 Singularity, s.r.o.
ISSN 1337-6292
Ročník II., vychádza denne

redakcia@mamicka.sk
© 2006-2018 Singularity, s.r.o.
Diskusné fórum

Iné nezaradené témy
Nie ste prihlásený! Ak chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv prihlásiť. Môžete tak spraviť v hornej pravej časti portálu.
Autor
Reakcia
Dobry den. Chcem sa spytat, kde by sa dal zohnat seriozny obchod s predajom detskych veci. Chcela by som si nakupit, ale trosku sa bojim podvodnych firiem.
Nuz ja neviem, ale ved obchodov s detskym oblecenim je dnes viac, ako treba??? A Zilina je velke mesto. Nerozumiem, tvojej otazke...
Ahojte.
Ja som si kúpila nie ktoré detské oblečenia na internetovej stránke.
Celkom super vyzerali dupačky a polodupačky, malá bola v nich veľmi zlatá.
http://www.vybavicka.sk/zoznam-produktov/oblecenie-dietatko/dupacky-polodupacky#listfilteranchor
Skús si pozrieť, určite sa ti niečo zapáči.
Dobry den, chcela by som sa vas opytat ci ste niekedy nakupovali pre svoje zlaticka oblecenie alebo produkty prostrednictvom e-shopu Raj deti. Chcela by som poznat vase nazory, skusenosti pripadne nejake nedostatky . dakujem

treba pred nákupom čítať recenzie obchodov. dnes je už skoro každý zaregistrovaný na heureka.sk alebo v inom porovnávači cien tovarov a majú tam aj hodnotenia (ne-)spokojných zákazníkov. Pri neznámych eshopoch je dobré použiť google a vyhľadať adresu eshopu, alebo kontaktný email, či sa niekde nespomína v súvislosti s podvodným konaním alebo iných negatívnych súvislostiach a takémuto shopu sa vyhnúť.
podobné je to pri nákupe spod ruky v rôznych bazároch a inzerciách, napr. deti.bazos.sk, mimibazar.sk alebo http://detske-oblecenie.babyburza.sk
vždy si treba pred nákupom pozrieť hodnotenia predávajúceho a nič neplatiť vopred. Najlepší spôsob ako sa vyhnúť podvodom je osobný odber.

Ahojte,
minule som si precitala jednu recenziu na detske oblecenie mamicky, ktora si objednala detske oblecenie z http://detska-vybavicka.sk/ a velmi sa mi pacila. Ma s tymto eshopom skusenosti aj niektora z vas?
Dakujem!
pro @safarikova:
můžete zkusit http://www.lypo.cz/, http://www.sportilo.cz/ nebo http://www.outdoor-shop.cz/. Ve všech zmíněných shopech jsem již dětské zboží nakupovala a byla jsem vždy velice příjemně pŕekvapena

Aj my sme nakupovali z výbavička.sk a boli sme spokojný. No ako nám rastie špunt, mení hlavne topánky a našiel som jeden fajn e-shop na detskú obuv - http://sk.takemore.net/deti a zatiaľ sme spokojný, dokonca majú aj oblečenie ale značkové a to hold, trochu drahšie a pre dieťa, myslím, že zbytočné