startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

BIO Hamánek

line

výživa
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

BIO Hamánek – to je široká škála ovocných nápojov a nutrične vyvážených, veku primeraných ovocných, zeleninových a mäsovo-zeleninových príkrmov.
-- PR článok --


hamanek-logo Dojčenské výživy BIO Hamánek sú vyvíjané v súlade s celosvetovými výživovými trendami v oblasti detskej výživy a na základe konzultácií s českými pediatrami. Návrhy pre ich vývoj, resp. druhové zloženie a príchute, sú čerpané i od samotných mamičiek na základe diskusií, predovšetkým v materských centrách.

Snahou výrobcu dojčenských výživ BIO Hamánek spoločnosťou Hamé je hlavne to, aby bola uľahčená práca a ušetrený čas mamičiek. Čas, ktorý by inak museli vynakladať na prípravu stravy pre malé deti, môže byť venovaný hrám a spoločne stráveným chvíľam.

V súčasnej dobe je pod značkou BIO Hamánek vyrábaná bohatá škála ovocných, zeleninových a mäsovo-zeleninových dojčenských výživ. Tento sortiment je z roka na rok rozširovaný a dopĺňaný o druhy, ktoré sú v súlade s celosvetovými výživovými trendami presadzovanými u malých detí. Viac informácií o produktoch nájdete na stránke: www.hamanek.sk.

hamanek-logo

BIO KVALITA

Kvalita bio výrobkov je určovaná nielen kvalitou celého poľnohospodárskeho systému, ale i celého spracovateľského postupu. Je daná spôsobom, akým boli rastliny vypestované, ako boli zvieratá chované a ako bol bio produkt spracovaný, skladovaný a distribuovaný.

Suroviny na výrobu bio potravín sú produktom ekologického poľnohospodárstva, sú v súlade medzi prírodou a šetrným prístupom človeka k životnému prostrediu.

Pri produkcii surovín nemôžu byť používané hnojivá minerálneho pôvodu, hormóny, pesticídy či geneticky modifikované organizmy alebo iné látky, ktoré narušujú prírodné prostredie, alebo sa v ňom prirodzene nevyskytujú. Pri následnom spracovaní nie sú používané prídavné látky ako sú chemické konzervanty, farbivá a pod.

Vylúčenie týchto látok, ako sú napr. chemické prostriedky, aditíva, umelé hnojivá alebo geneticky modifikované organizmy vedie k menšej záťaži nášho organizmu. Z týchto dôvodov sú tak biopotraviny vhodnejšie i pre citlivejších jedincov s istou mierou intolerancie voči niektorým zložkám konvenčných potravín. Spoločnosť Hamé dbá pri výrobe dojčenských výživ BIO Hamánek na dodržiavanie prísnych štandardov, ktoré zaručujú, že sa bábätkám dostáva produkt tej najvyššej prémiovej kvality.
rightend