startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Vyhrajte kočík a darujte šancu na život

line

zdravie
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Rodinná banka Cord Blood Center zabezpečuje odber, spracovanie a uskladnenie pupočníkovej krvi.
-- PR článok --
cord-blood-centerA v tomto období ponúka nastávajúcim mamičkám i možnosť vyhrať kočík s príslušenstvom podľa vlastného výberu. Stačí sa zapojiť do súťaže na jej domácej stránke a poukážka v hodnote 500 € na nákup môže byť vaša.

Pupočníková krv je jedným zo zdrojov krvotvorných kmeňových buniek, ktoré sa využívajú na terapiu onkologických i hematologických ochorení, ako sú leukémie, poruchy krvotvorby, lymfómy atď. Kmeňové bunky sa úspešne aplikujú aj pri poruchách imunity a metabolizmu, ako aj v regeneratívnej medicíne. V rámci klinických štúdií sa skúmajú účinky podania vlastnej pupočníkovej krvi deťom s detskou mozgovou obrnou, traumatickým poškodením mozgu, cukrovkou 1. typu, autizmom atď.

Odber pupočníkovej krvi je bezpečný, bezbolestný a v žiadnom prípade nezasahuje do štandardného priebehu pôrodu. A čo je skvelé, vlastné odobraté bunky ostanú mladé aj o niekoľko desaťročí.

Získajte 500 € na kočík

Stačí, ak kliknete na stránku www.cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/, zaregistrujete sa a ste v súťaži o poukážku v hodnote 500 € na nákup kočíka a príslušenstva. Žrebujeme raz do týždňa a šťastnú mamičku upozorníme na výhru telefonicky.