startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Vyčarujte detské kráľovstvo vďaka tapetám

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Zariaďovať detskú izbu je asi najjednoduchšie z celého domu. Nemusíte sa báť vyblázniť na farbách ani na vzoroch. Deti majú radi pestré farby a výrazné tvary. Zariaďovanie ich izieb je viac hrou ako povinnosťou. Pozor však, aby ste neskĺzli do nevkusného gýču. To sa vám ľahko môže stať. Hoci ide o detskú izbu, stále je jej vzhľad vašou vizitkou. Máme pre vás tipy, ako byť originálni a zároveň vkusní i v tejto miestnosti.
-- PR článok --

Tapety na steny rozžiaria deťom oči

Svoje ratolesti potešíte aj tým, ak im doma vytvoríte vlastný svet rozprávok a fantázie. Dosiahnuť to môžete trebárs tapetami. Vďaka detským tapetám na stenách bude izba veselšia, farebnejšia a dieťa so svojimi kamarátmi v nej bude o to radšej tráviť čas. Svetoznámi výrobcovia detských tapiet, ako sú Camengo, Harlequin alebo Casadeco, sú vďaka interiérovému štúdiu Ambiente v ponuke aj na Slovensku.

PR-ambiente.sk

Učenie hrou vďaka tapete? Dnes bez problémov

Moderné tapety pre deti nemusia mať iba rozprávkové motívy, prípadne farebné variácie. K dispozícii sú aj náučné témy, čím podporujete jeho osobnostný a vzdelanostný rozvoj. Z prostredia písmen, čísel, vedných odborov, prírodných odborov... Profesionáli si dávajú záležať i na praktickosti, či už pre dieťa, alebo pre rodiča. Jednoduché nalepovanie tapiet je tak zvládnuteľné aj bez odbornej pomoci. Ak ju však chcete, nie je žiaden problém. Keď investujete do kvality, nechcete ju predsa pokaziť svojou nešikovnosťou. Odborný personál sa o nalepenie detskej tapety postará.

Detský koberec zdrojom zábavy

Určite si pamätáte na koberce, populárne na prelome tisícročí, kde bolo znázornené mesto s ulicami, cestami a parkoviskami pre malých chlapcov nadšených autíčkami. Vtedy to bol veľký hit, dnes nájdete podobné námety od výmyslu sveta takmer u každého priemerného výrobcu. Skúste však nájsť niečo originálnejšie. Štúdio Ambiente ponúka detské koberce s dôrazom na vzhľad i kvalitu. Na výber sú napríklad bavlnené, netoxicky farbené koberce. Ak máte chorľavé, alergické dieťa, je to ideálna voľba. Niektoré je dokonca možné vyprať v práčke. To je predsa vo svete neposedných a večne ušpinených detí obrovskou výhodou.

Kvalitným kobercom a tapetou zabijete niekoľko múch jednou ranou. Dostanete moderný dizajn, praktický a zdravotne prijateľný materiál, deti sa zabavia a niečo nové naučia.
rightend