startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Ultra rýchly výber kočíka pre vaše dieťatko

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Každá správna mamička urobí pre svoje dieťa všetko, čo je v jej silách. To platí predovšetkým v starostlivosti o dieťatko. Hneď ako je bábätko očakávané, rodičov trápi mnoho starostí, čo pre budúcu ratolesť treba zabezpečiť. Vo väčšine rodín je prvou dilemou výber detského kočíka.
-- PR článok --


PR-kociky.sk

Kočík pre novorodenca? Hlboký a priestranný

Začnime hneď od začiatku, po narodení dieťatka sú ideálnou voľbou hlboké kočíky. Tie patria medzi najobľúbenejšie z viacerých dôvodov. Bábätko je v takomto kočíku chránené pred vetrom, dažďom a ďalšími vonkajšími vplyvmi.

Keďže pohodlie a pokojný spánok dieťatka hneď po narodení sú najdôležitejšie, voľbou takéhoto kočíka zvolíte správne. V hlbokom kočíku je bábätko chránené od rušivého okolia, čo mu zabezpečí pohodlný a ničím nerušený spánok.

Kombinované kočíky ako univerzálne riešenie

Čím je dieťatko väčšie a my sa tešíme z toho, ako nám rastie, pribúdajú aj ďalšie veci, ktoré by sme pre neho chceli zabezpečiť. Na to, aby sme mohli napríklad naše dieťa prepravovať v aute, potrebujeme bezpečnú autosedačku. Prečo ale míňať ďalšie peniaze? V ponuke sú kombinované kočíky disponujúce viacerými funkciami.

Kombinované kočíky môžete spoznať na základe množstva funkcií. Medzi ne patrí napríklad nastaviteľná rukoväť pre vyššie osoby, odpojiteľné kolesá, športová sedačka, ktorú je možné odpojiť alebo zmeniť jej polohu v smere či proti smeru jazdy a ďalšie. Závisí predovšetkým od typu kočíka a množstva funkcií.

Praktické riešenie od Peg Pérego

Taktiež si môžete vybrať zo širokej škály Peg Pérego kočíkov. Tieto kočíky poskytujú dieťatku maximálne bezpečie a pohodlie, pričom má dostatočné priestranný výhľad na svoje okolie a svet okolo. Výrobcovia týchto kočíkov sú strojcami ultraľahkých kočíkov, ktoré sú maximálne praktické a umožňujú úplnu praktickosť, či už je to počas prechádzky v meste, alebo dlhého cestovania.

Stačí sa len poobzerať po ponuke luxusných kočíkov, dostupných pre každého. Na výber máte viacero druhov s rôznymi funkciami a parametrami. Záleží len na tom, aký kočík potrebujete. Vyberte si preto taký, ktorý zaručí maximálne pohodlie a bezpečnosť nielen vášmu dieťatku, ale aj vám.