startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk

Tehotná a v plavkách

line

tehotenstvo a pôrod
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Je leto a voda láka do plaviek. Obliecť si plavky i v pokročilom štádiu tehotenstva však nie je až také bežné a podľa niektorých to chce riadny kus odvahy. Prečo „tehotenské“ brucho v plavkách vzbudzuje pohoršenie?
tehotna v plavkachČasy, keď mamičky svoje brušká ukrývali pod vrstvami hrubého, nevzdušného oblečenia, sú nenávratne preč. Dnes s hrdosťou svetu ukazujú to, za čo sa vôbec nemusia hanbiť - svoje, každým mesiacom, sa zväčšujúce bruško. Vidieť tak mamičku v elastickom tričku, priliehavej tunike, či letných plavkách nie je až takou zvláštnosťou. I napriek tomu to u mnohých vzbudzuje pohoršenie.

...no a čo, že som tehotná

Postavenie matky a ženy sa v posledných rokoch radikálne zmenilo. Emancipácia zasiahla všetky oblasti života a tým rozvírila hladinu „zastaralých vzorcov myslenia“. To prinieslo zmenu i v pohľade na tehotnú ženu. Dnes sa neberie tehotenstvo ako choroba, ale stav prinášajúci radosť a vnútorné šťastie každej ženy.

Zahoďte predsudky

Je leto a to prináša more možností. Ak máte chuť obliecť si plavky, neváhajte. A že občas pritiahnete pohľady zvedavcov? Nevadí! Hrdo sa vypnite a ukážte svetu svoje krásne sa zväčšujúce bruško. Veľa šťastia.

autor: Bibiána Želiskováline

Diskusia


forum 06.08.2008: admin, Diskusia k článku "Tehotná a v plavkách"
rightend