startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Pár tipov, ako využiť tehotenské vankúše a hniezda

line

v brušku
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Je veľa vecí, ktoré budúca mamička nesmie zabudnúť nakúpiť, kým sa jej dieťatko vypýta na svet.
-- PR článok --
Tehotenské vankúše prídu vhod nielen počas obdobia očakávania, ale aj pri dojčení či pestovaní bábätka.

Bez tehotenského vankúša ani na krok

Ani nemusíte byť v pokročilom štádiu tehotenstva, aby ste spozorovali, že si už akosi ťažšie dokážete nájsť optimálnu polohu na relaxovanie či spánok. A tak sa najbližších pár mesiacov budúca mamička musí zmieriť s tým, že oddychovať bude už len na chrbte či ležiac na boku. Matky sú hrdinky, vydržia všetky útrapy tehotenstva, avšak prečo ich neobmedziť na minimum? S tehotenským vankúšom nie je problém pohodlne sedieť a podoprieť si namáhaný chrbát či nohy, a rovnako sa dá komfortne vyspať, aby si oddýchla chrbtica, boky či kolená. Vďaka jeho anatomickému tvaru sa dobre skamaráti s každým telom a rozmazná ho. Či doma, či na cestách, alebo na návšteve, s tehotenskými vankúšmi o komfort neprídete.


Keď je dieťatko na svete, tehotenský vankúš je stále IN

Tehotenské vankúše sa nekupujú len na deväť mesiacov, ale ich poslanie oceníte aj neskôr, keď sa vám narodí dieťatko a vy ho budete dojčiť či ho neustále láskať v náručí. Svojím tvarom ideálne poslúži na podopretie ramena i stále ťažšieho dieťatka pri kŕmení, ale takisto sa oň môžete pohodlne oprieť či ho využiť ako hniezdo pre bábätko. Má skrátka univerzálne použitie a zapáči sa aj vášmu bábätku. Umiestnite tehotenský vankúš do postieľky miesto hniezda alebo na sedačku, kde zvykne drobček spokojne kopať nožičkami, a uvidíte, ako bezpečne sa bude cítiť. Deti milujú teplé objatia, nech už ide o naše, či tie „falošné“.


Pre vás vankúš, pre bábätko vlastné hniezdo do postieľky

Ste lakomá na svoj tehotenský vankúš a vo veľkom ho využívate aj po pôrode? Zaobstarajte dieťatku vlastné hniezdo do postieľky a bude vám príjemne obom. Hniezd pre bábätká je množstvo. Nemýľme si ich ale s mantinelmi, ktoré sa viažu po obvode postieľky. Hniezda pre bábätká sú navrhnuté tak, aby mal drobček pocit, že je v hrejivej perinke. Dieťa je ním obkolesené z každej strany a cíti sa bezpečne. Je veľa typov hniezd do postieľky, mnohé neslúžia len na ležanie, ale neskôr aj na sedenie. Sú ľahko prenosné, viaceré i s praktickou sieťkou proti hmyzu, teda si váš drobček oddýchne nielen v interiéri, ale aj vonku v ohrádke či prenosnej postieľke. Detské hniezda nájdu opodstatnenie aj v obývačke, kde rodina trávi väčšinu času, keď bábätká nespinkajú. V nich môžu skúmať prvé podnety a svet a máte istotu, že ležia na čistom povrchu.Za zobrazené grafické informácie, chránené autorským zákonom, zodpovedá v plnej miere dodávateľ PR článku.
rightend