startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Taliansko s deťmi: tipy na dovolenku

line

nápady a aktivity
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Aká bude vaša tohtoročná dovolenka? Ak sa chystáte s deťmi do Talianska, máme pre vás niekoľko tipov, aby ste si ju naozaj parádne užili.
-- PR článok --

Od soboty do soboty

Pamätajte si, že to najlepšie talianske ubytovanie pre rodiny s deťmi sa obsadzuje v týždenných intervaloch a to vždy od soboty do soboty. Obzvlášť počas hlavnej sezóny sa tomu nevyhnete.

Najlepší program pre rodinu s deťmi

Čo robia rodiny s deťmi na návšteve Talianska? Ak máte na dovolenku aspoň dva týždne, začnite pár nocami v apartmánoch v Ríme a potom si odskočte na týždeň do Toskánska. Nakoniec určite neobíďte Benátky. Tento plán môžete vziať aj z opačného konca, určite ale zachytíte z Talianska to najkrajšie!

pr-avander.sk-rim pr-avander.sk-toskansko-vinice

Detské menu ani nepotrebujete!

S talianskou kuchyňou sa nemusíte obávať rizika, že deťom nebude chutiť. Väčšina drobcov obľubuje pizzu alebo cestoviny s omáčkami, a tie tu naozaj objednáte na každom rohu. Taliani sú navyše naozaj „kid-friendly“ národ a reštauráciu, ktorá nie je vhodná pre deti, by ste skutočne museli dlho hľadať. Ak chcete z jedla urobiť zážitok, vezmite deti na trh a dovoľte im, aby vybrali jedlo, ktoré naservírujete ako piknik.

pr-avander.sk-benatky-gondola pr-avander.sk-talianske-jedlo

Zábavné parky

Chcete deťom urobiť naozaj radosť? Vezmite ich do talianskeho zábavného parku. Dovoľte im trocha vypnúť od „dospeláckeho“ dovolenkovania a vezmite ich na juh Talianska, kde sa nachádza väčšina veľkých parkov. Naším tipom je jednoznačne park Gardaland. Ak sa bojíte húsenkových dráh, vyskúšať to môžete aj v Italia in Miniatura pri Rimini, kde nájdete miniatúrne verzie najznámejších európskych budov.

zdroj obrázkov: pixabay.com

rightend