startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk

Správne nohavičky prospievajú vášmu zdraviu

line

zdravie
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

To, čo skrývame pod šatami, by malo byť určené len pre oči vyvolených, ktorým dovolíme sa pod ne dostať. Bohužiaľ často to tak nie je - čierna podprsenka pod svetlým tričkom alebo viditeľné švy od nohavičiek pod tesnými legínami sú len niekoľkými príkladmi toho, čo dennodenne vo svojom okolí vídame. A to nehovoriac o nosení nesprávnych nohavičiek, ktoré nášmu zdraviu škodia!
-- PR článok --

Bavlnené nohavičky sú najzdravšie

Veľa gynekológov a odborníkov na hygienu sa nechalo počuť, že je dobré nosiť nohavičky zo syntetických materiálov či hodváb len v prípade, že sú v oblasti rozkroku podšité bavlnou.

Optimálnou možnosťou je spodná bielizeň s čo najvyšším podielom bavlny, aby pokožka mohla dýchať . Vy sa tak vyhnete nemilým problémom, ktoré dlhodobé nosenie nepriedušných nohavičiek môže spôsobiť (akné, zaparenie, infekcie, zápaly... ).

Správna veľkosť nohavičiek

PR-moje-bielizen-01My ženy nemáme zlé telá, len zle vybranú bielizeň. Zarytá línia v oblasti ramien alebo prsia "pretekajúce" cez podprsenku - to sú len dva príklady zle zvolenej vrchnej časti bielizne. Pri nohavičkách by sme mohli uviesť napríklad situáciu, kedy sa ženy predkláňajú a buď im z nohavíc vylezú do faldíkov zarezané nohavičky alebo naopak celé zadočky.

Nebojte sa svoje telo milovať také, aké je - aj keď to často znamená z regálu vybrať dámske nohavičky, ktoré sú o číslo alebo dve väčšie než veľkosť, ktorú uvádzate ako odpoveď na zvedavé otázky vašich kamarátok.

Viditeľné švy naozaj nie sú sexy

Aj keď zvolíte správnu veľkosť, často sa stáva, že pod tesným oblečením sú línie spodnej bielizne veľmi viditeľné. Našťastie je bezšvíkové prádlo už rozšíreným a dostupným tovarom. To, že sú takmer neviditeľné, nie je ich jedinou výhodou - dobre zvolené nohavičky bez švov sa nikde nezarezávajú, a teda sú veľmi príjemné pri nosení. Určite nenoste dennodenne tangá – pri nich hrozí aj veľké riziko prenášania baktérii.

Buďte doma naostro

PR-moje-bielizen-02Neocení to len váš priateľ, ale aj vaše telo. Ak sa cez deň spodnej bielizne vzdať nechcete, mali by ste sa s ním rozlúčiť aspoň v noci. Prinajmenšom týchto niekoľko hodín denne ušetrite svoju kožu otlakov a nechajte svoju pokožku dýchať.

Rad expertov dokonca odporúča nechať v skrinke aj pyžamo a spať tak, ako sme boli stvorení - je to prospešné pre našu kožu, ktorá je inak neustále utláčaná a zakrývaná. Telo v spánku spánku bez oblečenia ľahšie reguluje svoju teplotu, čo vedie ku kvalitnejšiemu relaxu.

Rada na záver

Výberu nohavičiek venujte patričnú pozornosť a predídete tak nepríjemným intímnym ochoreniam. Nakupujte pokojne a akokoľvek dlho, porovnávajte medzi sebou a až potom nakúpte na www.moje-bielizen.sk. E-shop so spodným prádlom prináša bohatú ponuku, ktorá obsahuje nezávadné nohavičky, s ktorými sa budete cítiť nielen fit, ale nebudú ohrozovať vaše zdravie!
rightend