startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Slzičky bokom

line

bábätká
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Každý rodič má prirodzene obavy z plaču svojej ratolesti. Skúsme sa však zamyslieť nad plačom, ktorý nie je zapríčinený zdravotnými problémami. Bábätká sa rodia s plačúcim reflexom.
-- PR článok --
Reflex úsmevu a smiechu sa naučia trošku neskôr. Bábätka majú za to, že plačom dokážu privolať pomoc. V žiadnom prípade sa neľakajte, pretože vaša ratolesť vám chce iba niečo povedať. Takto s vami komunikujú a je na vás ako rýchlo dokážete dešifrovať ich reč. Existuje viacero spôsobov ako utíšiť vaše dieťa. Keď je hladné, dáte mu jesť, ak je smädné, dáte mu piť, alebo mu chýba pozornosť, či mu vymeniť plienku. Väčšina detí nemá rado ani kúpanie a umývanie vláskov, pretože štípanie očí nie je pre nikoho príjemná záležitosť. Preto sa rodičia už dopredu pripravujú na menší protest a plač v kúpelni.

Dobrá správa je, že Garnier vám vie pomôcť pri kúpaní dieťaťa. Umývanie vláskov a kúpanie deti nemajú v obľube práve preto, že šampóny v očiach nepríjemne štípu. Stačí pritom iba vybrať ten správny šampón. Garnier prichádza totiž s novou radou šampónov pre deti Garnier Kids, ktorá je pediatricky a oftalmologicky testovaná a nespôsobuje tak nepríjemné pálenie v očkách detí, navyše krásne vonia po ovocí. Vybrať si môžete z troch typov šampónov, ktoré si vy, aj deti zamilujú. Marhuľa a kvet bavlníka pre jemné vlásky, čerešňa a sladké mandle pre dlhé vlásky a zelené jablko a kiwi pre lesklé vlásky. Deti sa tak budú tešiť na ďalšie kúpanie so svojimi ovocnými kamarátmi, ktorí ho budú čakať v kúpelni.

Garnier-Kids
Pridanou hodnotou je, že Garnier dáva deťom okrem šampónov, aj možnosť si zatancovať, podporuje ich pohyb a ponúka možnosť zasúťažiť si. Na stránke www.garnickovia.sk nájdete veselú pesničku, ktorú sprevádza veselá čerešňa, kúzelná marhuľou a nezbedné jabĺčko.

Natočte video s tančekom detí podľa pesničky o Garníčkoch a okrem skvelej zábavy môžete v tejto veľkej tanečnej súťaži vyhrať deň pre celú rodinu v aquaparku alebo a získajte celodenný vstup do Aquaparku, alebo produktové balíčky Garnier. Predveďte a zapojte sa do tejto skvelej zábavy od 2.4. do 31.5.2012 s Garnierom Deti si zamilujú čas strávený v kúpelni a vy sa môžete tešiť z tanečnej choreografie vašej ratolesti. Tancovať s Garníčkami môže celá rodina.