startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk

Pripravte sa na veľkú udalosť!

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kultúrne a spoločenské stretnutia, plesy a svadby. To všetko sú udalosti, na ktorých sa chce každý ukázať v čo najlepšom svetle. Je preto vhodné, aby ste už mali vopred premyslené, čo si oblečiete a aký účes zvolíte. Rozhodovanie na poslednú chvíľu by sa vám mohlo vypomstiť! Ale ako uvidíte v pokračovaní tohto článku, tak sa nielen v tejto situácii môžete vyhnúť problémom.
-- PR článok --


uprava-ucesu_tsp106390445 V prípade oblečenia je príprava relatívne jednoduchá. Oveľa zložitejší je výber účesu. Možno si hovoríte, že výber s predstihom je v podstate nereálny. My vám však ukážeme, že opak je pravdou. S virtuálnym kaderníkom Happyhair.sk to dokážete!

Stačí vložiť na stránku Happyhair.sk vlastnú fotografiu a začať testovať, ktorý účes vám pristane. Zo svadobných účesov ponúkame takmer sto rôznych variantov, z ktorých môžete vyberať. Rovnako máme k dispozícii viac ako dvesto možností pre spoločenské účesy a účesy na ples. Príležitosť vyskúšať tak veľké spektrum účesov nenájdete nikde inde v Európe.

Účes má vyjadrovať nielen osobnosť jeho nositeľa, ale môže zvýrazniť pekné črty tváre a naopak zakryť drobné nedostatky. Práve to je veľmi dôležitá schopnosť virtuálneho kaderníka Happyhair.sk. Navyše si môžete k vhodnému účesu vybrať aj make-up tak, aby tvár vyzerala prirodzene a zároveň zaujala.
rightend