startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Prečo som synovi vybrala školský batoh od Topgal

line

školáci
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Na prvý deň v škole sa nezabúda. To si veľmi dobre uvedomujú deti aj ich rodičia, a tak sa snažia, aby sa im prvý deň vydaril.
-- PR článok --
tasky-topgalRodičia starostlivo vyberajú školské tašky pre prvákov, prezuvky a všetky školské potreby do prvej triedy. Rovnako ako ostatní rodičia, aj pani Homolková chce pre syna urobiť to najlepšie. A tiež preto vyberala školské batohy od Topgal.

"Keď šiel môj syn do prvej triedy, priala som si, aby si prvý deň užil a aby mal na školu len pekné spomienky. Súčasťou toho bolo dobre ho zaopatriť školskými potrebami. Najdôležitejšia bola samozrejme školská taška", rozpráva pani Homolková. "Hľadala som značku, ktorá na trhu pôsobí už dlhšiu dobu, pretože u anonymných značiek, čo predávajú školské batohy, som nechcela riskovať. A tak som náhodou narazila na Topgal. Zistila som, že existuje už viac ako 15 rokov a to mi stačilo, aby som sa o školskej taške pre prváčikov začala zaujímať intenzívnejšie práve u tejto značky."

"Topgal eshop ma prekvapil v prvom rade tým, že školské batohy posiela do dvoch pracovných dní, takže som sa nemusela s nákupom ponáhľať mesiac pred začiatkom školského roka. Ďalšia vec, čo hlavne zaujala malého Mateja, bol originálny vzhľad školskej tašky. Z výmenných dekoratívnych prvkov na batohoch sme boli obaja nadšení!"

"Nakoniec aj z pohľadu rodiča musím uznať, že je školská taška od TOPGAL priestranná a bezpečná. Reflexné lemovanie batohu ma upokojuje, pretože Matej na prechode nezanikne a vodiči si ho všimnú už z diaľky. Anatomicky tvarovaný chrbát tašky ma tiež takpovediac zahrievajú pri srdci. Nemusím sa vôbec báť, že by Mateja niekedy bolel chrbát zo zlého nastavenia školskej tašky. Pre prvákov sú skrátka školské batohy od Topgal tou najlepšou voľbou a zo svojej skúsenosti môžem len ďalej odporučiť ostatným!"
rightend