startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Užite si letné radovánky so stavebnicami LEGO DUPLO

line

nápady a aktivity
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Leto je takmer tu a s ním prichádza čas prázdnin, výletov a veselých hier pod šírym nebom. S novými stavebnicami LEGO® DUPLO® môžete zažiť dobrodružstvo, ktoré na vás čaká pri cestovaní, pochutnáte si na dobrej kávičke so zákuskom a najlepšej zmrzline na svete, ktorá je navyše bez kalórií. Po návrate z dovolenky si potom s malými staviteľmi vďaka stavebniciam LEGO DUPLO môžete znovu všetky prázdninové zážitky prehrávať a pripomínať, aby nevybledli ani potom, čo leto skončí.

-- PR článok --

Vyskúšajte si nové situácie

Cestovanie je veľké dobrodružstvo pre deti i dospelých. Dni sú plné nevšedných aktivít, ktoré malé deti zažívajú prvý raz. Prostredníctvom hry ich môžete dopredu pripraviť na situácie, ktoré na dovolenkách zažívame. Budú sa potom na nové zážitky tešiť rovnako ako dospelí a akékoľvek zmeny budú vnímať pozitívne. Stavebnice LEGO DUPLO deti prirodzenou formou zoznámia s novými situáciami a budú ich baviť celé hodiny.

Ukážte deťom leto

Stavebnica 10590 LEGO® DUPLO® Letisko sa stane najobľúbenejšou hračkou najmä v prípade, ak tento rok plánujete cestu na dovolenku lietadlom a bojíte sa, ako cestu zvládnu vaši najmenší. Kreatívnou hrou so stavebnicou, ktorej súčasťou je okrem pôsobivého lietadla aj čerpacie auto, cestovné kufre a stojan na batožinu, sa deti dozvedia, aké zábavné môže cestovanie byť. A napríklad sa z nich raz vďaka obľúbenej DUPLO postavičke stanú piloti!

Lego-Duplo-Letisko

Horúce letné dni sú ako stvorené pre zmrzlinové osvieženie. Stavebnica 10586 LEGO DUPLO Zmrzlinárska dodávka toto osvieženie privezie až do vašich domovov. Deti sa spolu s dvoma DUPLO postavičkami naučia, akú zmrzlinku si vybrať a ako za ňu zaplatiť. Sada totiž obsahuje kocky s obrázkami nanukov, kornútov, ale aj peňazí. A keď sa všetky ľadové zásoby vyčerpajú, môžu zmrzlinárskym autom zájsť pre ďalšie!

Lego-Duplo-zmrzlinar

Stavebnica 10587 LEGO DUPLO Kaviareň sa od tej skutočnej takmer nelíši! Nechajte vašich malých kaviarníkov usadiť hostí na stoličky pod slnečník a pripraviť im bohaté pohostenie! Pomôžu vám s tým kocky s obrázkami tortičiek, sendvičov či čerstvého džúsu, roztomilá konvička na kávu či pec, z ktorej voňajú chrumkavé bagety! A keď je všetko dojedené, zostáva už len zaplatiť účet. Súčásťou stavebnice je tiež pokladňa a kocka s potlačou peňazí.

<lego-duplo-kaviaren

Precestujte s deťmi celý svet

Spojte príjemné s užitočným a ukážte deťom celý svet. Nechajte deti, aby na mape prstom ukázali, kam by sa chceli pozrieť. Načerpajte palivo, aby lietadlo takú ďalekú cestu zvládlo, a keď doletíte, prečítajte si v atlase napríklad o tom, aké zvieratká v danej zemi žijú.

Bezpečné prostredie pre deti

Všetky výrobky LEGO® DUPLO® spĺňajú najprísnejšie normy kvality a bezpečnosti – pretože za jediný možný spôsob hry pokladáme bezpečné hranie.

O spoločnosti LEGO Group Spoločnosť LEGO Group je rodinná spoločnosť v súkromnom vlastníctve so sídlom v Billunde (Dánsko) a hlavnými kanceláriami v Enfielde (USA), Londýne (Veľká Británia), Šanghaji (Čína) a Singapure. Bola založená v roku 1932 Olom Kirkom Kristiansenom na základoch legendárnej kocky LEGO® a je jednou z najväčších výrobcov herných materiálov na svete.

Spoločnosť sa riadi heslom „Only the best is good enough“, a preto je zaviazaná pomáhať s rozvojom detí a inšpirovať a rozvíjať staviteľov zajtrajška prostredníctvom kreatívneho hrania a učenia. Výrobky LEGO sa predávajú po celom svete a preskúmať ich môžete virtuálne na webových stránkach www.LEGO.com.

Ďalšie novinky o spoločnosti LEGO Group, našich finančných výsledkoch a záväzku zodpovednosti nájdete na webovej stránke http://www.LEGO.com/aboutus.

LEGO, logo LEGO, minifigúrka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS a MIXELS sú ochranné známky LEGO Group. ©2015 The LEGO Group.

rightend