startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Perly na boľavé brušká

line

zdravie
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

„Mama, bolí ma bruško...“ veta, ktorú ani jedna z nás nerada počuje. Ešte horšie, keď za nami s touto sťažnosťou chodí dieťa „ako na klavír.“ Keď už skutočne nezaberá nič, skúste vášmu dieťaťu dodať prirodzené baktérie mliečneho kvasenia na podporu trávenia!
-- PR článok --
Peithner Pearls probio male Sú to zdraviu prospešné baktérie, ktorých domovom sú črevá. Starajú sa o to, aby bola črevná mikroflóra v rovnováhe. Črevá sú totiž pôsobiskom aj mnohých iných baktérií, ktoré však organizmu rozhodne neprospievajú. Práve naopak. Keď je ich prevaha, spôsobujú plynatosť, pocit nafúknutia, hnačky alebo zápchy. A tie môžu malé brušká našich nezbedníkov potrápiť niekoľkonásobne viac. Detský organizmus totiž čelí rovnakým vplyvom ako dospelý. Avšak imunitný systém sa u detí ešte len vyvíja. Tráviaci trakt je o to dôležitejší, keďže pomáha budovať silný imunitný systém. Výrazným pomocníkom pre zdravé brušká sú práve probiotiká.

Novinkou na trhu sú probiotické kapsule Acidophilus Pearls™. Sú vyrábané unikátnou japonskou technológiou, ktorá zaručuje, že sa do čriev dostane až 64 miliárd zdraviu prospešných baktérií. Navyše sa nemusia skladovať v chladničke a môžu ich užívať aj deti od troch rokov. Stačí užiť jedinú kapsulu denne.

Acidophilus Pearls™ sa odporúčajú práve pri boľavých bruškách, nafukovaní, plynatosti, zápche či na podporu obnovy črevnej mikroflóry pri podávaní antibiotík. Navyše, hlavnou zložkou Acidophilus Pearls™ je baktéria Lactobacillus acidophilus, ktorá produkuje enzýmy štiepiace mliečny cukor (laktózu). Preto je mimoriadne účinným pomocníkom pri laktózovej intolerancii. Touto nepríjemnou diagnózou trpí každý šiesty človek na svete a donúti vás alebo vaše dieťa odopierať si mlieko a mliečne výrobky, pretože organizmus nie je schopný laktózu stráviť. Predávajú sa dva druhy balení, cestovné po 10 kapsúl kúpite za 4,71 €, mesačné balenie po 30 kapsúl za 11,90 €. Viac na www.asibratislava.sk.

Acidophilus Pearls
rightend