startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk

Motívy rozprávok na oblečení

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Deti už od útleho veku milujú rozprávky. Buď ich poznajú z detských kníh, alebo z vysielania televízie. Doprajte im tú radosť mať na tričku obľúbeného rozprávkového hrdinu a priveďte ich vďaka veselým motívom na oblečení do vlastného sveta rozprávok.
-- PR článok --

Rozprávkové detské oblečenie

I tie najmenšie detičky sa potešia farebným kúskom oblečenia. Body, tričká, tepláky, originálne súpravy nielen pre novorodencov, pyžamká či spodná bielizeň s motívmi rozprávok potešia i drobčekov, ktorí toho o rozprávkovom svete ešte veľa nevedia, no zato majú zaľúbenie vo veselých obrázkoch a je im sympatický úsmev rozprávkových hrdinov. Myšiak Mickey a obľúbené Disney postavičky nesmú chýbať vo výbave žiadneho dieťatka. Pozná ich celý svet a navždy ostanú nesmrteľnými pre ich výnimočné schopnosti či originálny zmysel pre humor. Detské rozprávkové oblečenie pre dievčatá i chlapcov nemusí byť nutne len ružové alebo modré. Dostupné je v rôznych neutrálnych farbách, a tak si ho súrodenci môžu pokojne aj striedať. Mladé slečny si však isto potrpia, aby bola na ich tričku zobrazená krásna princezná, a chlapcom zasa skôr ulahodia motívy áut či zvieratiek. Sami svoje dieťatko poznáte najlepšie. Ak sa pravidelne nevie dočkať, kedy budú v televízii dávať Mášu a medveďa, zaiste mu učiníte za dosť, ak mu na sviatok venujete pohodlné pyžamko alebo tričko na dlhý rukáv, vďaka ktorému bude mať rozprávkovú Mášu stále pri sebe.

pr-clanok-lollipopkids.sk

Obliecť dieťa nie je veda

Možno sa vám zdá, že obliekať deti je celá veda, no v skutočnosti je to ohromná zábava. Jediné, na čo treba pri výbere vhodného detského oblečenia myslieť, je to, či je vyrobené z príjemného materiálu lahodiaceho jemnej detskej pokožke, a či máte široké možnosti kombinovať ho s ostatnými kúskami detského šatníka. Kto už mal tú česť prať špinavé detské oblečenie, podvedome sa bielym a bledým kúskom vyhýba. Pritom však stačí mať kvalitný odstraňovač škvŕn alebo použiť žlčové mydlo. Kým sa vám drobček narodí, zaobstarajte mu podľa ročného obdobia aspoň päť pyžamiek (overalov), päť tričiek na dlhý a krátky rukáv, päť nohavíc a aspoň jeden svetrík. O zvyšok oblečenia sa isto postará vaša rodina a známi, ktorí si na tom zgustnú. Detské oblečenie s motívmi rozprávok sa skvelo hodí i tým najmenším bábätkám. Pôsobia v ňom rozkošne a veľmi moderne, spája ich to s dobou, do ktorej sa narodili. Pri kombinovaní zvrškov a nohavíc dbajte na to, aby ste to s obrázkami veľmi neprehnali. Dieťa zahalené od hlavy po päty do rozprávkového oblečenia môže pôsobiť komicky a nie vždy vkusne.
rightend