startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Móda: Buďte štýlová aj s bruškom!

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Bruško vám pomaly, ale isto rastie, a to je čas na nákup nových vecí do šatníka. Nemajte hlavu v smútku. Obchodov pre budúce maminky síce nie je toľko, ako pre netehotné ženy, ale to neznamená, že nebudete trendy!
-- PR článok --


tehotenska-moda_PR

Štýlová tehuľka

Tehotenská móda vôbec nemusí byť nudná. Dlhé neforemné šaty, sukne a vyťahané tričká už dávno nie sú v móde! Ukázať bruško je totiž výsadou a nie „vecou“ na zakrývanie. Tomuto trendu sa prispôsobuje aj oblečenie pre tehotné ženy, ktoré je dnes v prvom rade pohodlné a praktické, ale nezabúda ani na ženskosť.

Materiály, strihy, ale i farby sú prispôsobované postupne rastúcemu brušku, takže si každý mesiac nemusíte kupovať nové veci. Módni návrhári sa neboja kreativity ani v prípade oblečenia pre budúce mamičky. Veď aj slávne hviezdy, ktoré budú, či sú mamičkami (Salma Hayek, Victoria Beckham,...), chodili oblečené tak, aby sa páčili nielen sebe, ale i okoliu.

Niečo do šatníka

Začnime pekne poporiadku, tričkami. Tričká z elastického materiálu sa výborne prispôsobia zmenám postavy. Okrem toto sú príjemné na dotyk, takže sa v nich budete cítiť pohodlne a príjemne. Mnohé tričká sú dnes už šité tak, aby sa prispôsobili aj na obdobie dojčenia.

tehotenska-moda_PRVýbornou voľbou sú tuniky, ktoré nechajú vyniknúť bruško a zároveň pôsobia veľmi štýlovo (ak siahnete po tých farebnejších, či zaujímavejších strihoch). Nebojte sa ani výstrihov – v rannom tehotenstve vyzerajú veľmi trendy.

V prípade nohavíc pokukujte po tých s gumičkou. Môžete si tak počas celého tehotenstva regulovať veľkosť a vynosiť ich aj v období, keď sa budete tešiť z drobčeka. Cez leto sa väčšinou nosí patent s gumičkou pod bruškom, aby sa nepotilo a na zimu zas nad bruškom, aby bolo pekne v teple.

Čo na nohy?

Jednoznačnou voľbou sú topánky z rodiny „ortopedických“. Takže rovná podrážka na také to cupitanie po meste. Avšak sú medzi nami aj také, ktoré sa podpätkov nechcú vzdať. V tomto prípade je najlepšou možnosťou zlatá stredná cesta – maximálne 3 cm, alebo topánky na platforme. Skúste sa inšpirovať napríklad na www.otto.sk.
rightend