startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Máte doma malého automechanika?

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Všetky deti prídu do veku, kedy je ich obľúbenou otázkou „prečo“. Vtedy sa asi mnoho dospelých nad niektorými vecami, ktoré sa dejú okolo nás, zamyslia po prvýkrát. Beda, ak na niektorú z ich premúdrelých otázok nemáme pohotovú odpoveď, ktorá by utíšila ich zvedavosť.
-- PR článok --


hrackyprechlapcov.sk Existujú však pomôcky, hračky a hry, ktoré nám uľahčia život a pomôžu ich neraz komplikované otázky zodpovedať.

Ak máte doma malého objaviteľa, automechanika, traktoristu či dokonca smetiara (z čistej lásky k obrovskému hučiacemu smetiarskemu autu), potom isto oceníte autá značky Bruder.

Možno sa pýtate, čím sú tieto hračky výnimočné. Nuž, mohli by sme vymenovať veľa prídavných mien, ako napr. kvalitné, značkové, výchovné, odolné, všestranné, plne funkčné, do detailov prepracované, cenovo dostupné ... ale to všetko si môžete o značke Bruder prečítať aj samy.

Radšej si povedzme niečo viac o tom, prečo sú tieto hračkárske autá a stroje také výnimočné. Sú vyrobené z odolného a kvalitného plastu, ktorý len tak ľahko nezdolá ani ten najväčší detský automechanik. Malé deti, a obzvlášť chlapci, na to, aby pochopili ako veci fungujú, sa jednoducho pozrú do ich vnútra, rozoberú ich. Tieto autíčka a stroje majú tú výhodu, že spĺňajú všetky funkcie ozajstných strojov, preto uľahčujú deťom porozumenie a rozvíjajú ich logiku a technické schopnosti. Ide vlastne o zmenšené modely skutočných poľnohospodárskych strojov, traktorov, nákladných aj osobných áut. Na výber máte aj zo širokej možností doplnkov a figúrok, ktoré rozšíria možnosti a spestria hru vášho dieťaťa.

Pre tých najmenších nájdete vhodné autá Roadmax, ktoré sú robustné, pevné a vyrobené z väčších dielov, takže nehrozí, že by vaša ratolesť prehltla nejakú súčiastku.

Spomínali sme rôzne doplnky a figúrky, ktoré si možno dokúpiť k modelom áut - či už zvieratká, postavičky ľudí alebo rôzne príslušenstvo k nákladným autám, ako napr. prívesy, vlečky, kolesá, kombajny, postrekovače a mnohé ďalšie.

Ak ešte stále váhate nad darčekom pre svojho malého automechanika či kombajnistu, určite vás naša ponuka inšpiruje.

rightend