startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Vlastná fotografia aj na uteráku

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Viete, že aj na uteráku alebo osuške môžete mať svoju vlastnú fotografiu alebo iný pekný dekoratívny motív? HappyFoto ponúka takúto možnosť a je o ňu záujem.
-- PR článok --

uterak s baby

Na uteráku a osuške môžete mať vytlačené všetko, čo ste kedy odfotili alebo vytvorili v nejakom grafickom programe. Od fotky vášho domáceho miláčika, nádhernej prírodnej scenérie, panorámy mesta, fantasy postáv, po fotografie rodiny alebo nejaký abstraktný motív.

tri uteraky


Výroba osušky je veľmi jednoduchá. HappyFoto ponúka až tri spôsoby, ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo mobilnou aplikáciou HappyFoto.

uterak dvojicaAko postupovať pri výrobe?

Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v podstránke Fotodarčeky a zložku Textílie. Následne si už ľahko vyklikáte všetko ostatné. V ponuke si môžete vybrať menšiu, obyčajnú osušku alebo väčšiu plážovú osušku. Tak isto si budete môcť zvoliť veľkosť uteráku.

1. Po vstupe do „výrobného“ prostredia sa vám zobrazí silueta osušky. Stačí vložiť fotografiu a je hotovo. Pre kreatvínejších je k dispozícii nepreberné množstvo clip artov, rôzne pozadia a orámovania. Doplniť budete môcť aj text.

2. Následne vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať vašu objednávku. Doba spracovania je 10 pracovných dní.

uterak dievcatko na konikovi

rightend