startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Detská prikrývka hlavy

line

batoľatá
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

V dlhom zozname detskej výbavičky snáď nenájdeme dôležitejšiu vec ako je čiapka alebo čepček, ktorý svojej ratolesti nasadíte predtým, ako si spolu vyjdete na prvú rannú vychádzku. Slnečné lúče môžu uškodiť aj plešine dospelého človeka, o dieťati nehovoriac.
detsky cepcekAby ste predišli úpalu a všetkým nepríjemnostiam s ním spojenými, môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych typov prikrývok detskej hlavičky. Od jednoduchého čepčeka až po čipkované a hodvábne veľdiela z luxusných katalógov detského oblečenia.

Čiapky

Detské čiapočky patria k najroztomilejším súčastiam detského oblečenia. Čo sa týka strihu, môžete si vybrať zo sťahovacích typov podobných baranici alebo lyžiarke, či námorníckej čiapke v rôznych farbách a strihoch pre chlapcov a dievčatká alebo aj vo vyhotovení unisex.

Čepčeky

Čepček sa s obrázkom malého dieťaťa spája už od pradávna. Detské čepčeky pokrývajú celú hlavu a poskytujú jej tak maximálnu ochranu a pohodlie až na zaväzovanie pod krkom, ktoré nemusí byť príjemné všetkým deťom. Na trhu sa objavili už aj čepčeky s elastickým uchytením. Hoci sa aj čepčeky vyrábajú vo vyhotovení pre obe pohlavia, častejšie sa s nimi stretnete v dievčenskom kočíku či bugine.

Klobúčiky

Klobúky patria skôr medzi módne ako praktické doplnky detského šatníka. Ich sortiment je rovnako pestrý ako ten pre dospelých - od slamených proti letnému slnku cez kovbojské až po kapitánske či generálske klobúky.

autor: M. P.Články na tomto portáli majú charakter všeobecnej informácie. Ich cieľom nie je nahrádzať odborné zdravotné vyšetrenie a starostlivosť. Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za následky spôsobené diagnostikou alebo liečbou výlučne na ich základe bez predchádzajúcej konzultácie s kvalifikovaným odborníkom.line

Diskusia


forum 26.01.2007: admin, Diskusia k článku "Detská prikrývka hlavy"
rightend