startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Angličtina - dobrý štart do budúcnosti

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Anglický jazyk dnes patrí medzi najrozšírenejšie a najpoužívanejšie jazyky sveta. Je potrebný nielen pri cestovaní, ale samozrejmý je už aj v práci. Nebolo by skvelé, ak by sme sa ho spontánne a bez námahy naučili už v ranom detstve? V staršom veku by sme už len - podľa hesla „Čo sa v mladosti naučíš, na starobu akoby si našiel!“-, zbierali plody prirodzeného učenia. Čas sa už, bohužiaľ, vrátiť nedá, ale svojim deťom ľahšiu budúcnosť pripraviť môžete. Najjednoduchšou a najprirodzenejšou cestou učenia cudzej reči je princíp materinského jazyka, podľa ktorého fungujú kurzy detskej angličtiny Helen Doron Early English.
-- PR článok --
helen_doron_07 helen_doron_08Túto metódu vyvinula britská lingvistka a učiteľka Helen Doron a už 25 rokov sa teší veľkej popularite v mnohých neanglicky hovoriacich krajinách. Výsledkom neustále sa zlepšujúceho procesu výučby sú spokojné, ale najmä anglicky hovoriace detičky a tínedžeri.

Kurzy Helen Doron sú určené deťom od 3 mesiacov do 14 rokov a sú vždy prispôsobené veku dieťaťa. Lekcie prebiehajú v malých skupinkách jedenkrát do týždňa. U tých najmenších sa pomocou spoločných cvičení s rodičmi rozvíjajú dôležité emocionálne, poznávacie, zmyslové a telesné danosti. Deti sa naučia aj detskú znakovú reč „Sign language“, ktorá podporuje komunikáciu medzi rodičom a dieťaťom.

Aj neskôr sa deti učia angličtinu prirodzene - formou hier, básničiek, pesničiek, jednoducho zážitkov. Keďže sa im jednotlivé slová a frázy spoja s niečím konkrétnym, dieťa si ich ľahšie zapamätá a mozog si ich uloží do dlhodobej pamäte. Dôležitým prvkom výučby je aj počúvanie anglického CD v domácom prostredí, ktoré na výučbu priamo nadväzuje. Kurzy Helen Doron Early English sa skrátka od klasickej výučby odlišujú – ich skvelými výsledkami.

Tak nepremárnite svojmu dieťaťu šancu na lepší štart do budúcnosti!

helen_doron_08

Kurzy Helen Doron Early English
sú prístupné vo všetkých väčších mestách Slovenska, stačí si len nájsť to svoje: Banská Bystrica, Bratislava - Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré Mesto a Nové Mesto, Rača; Dunajská Streda, Šamorín, Humenné, Vranov nad Topľou, Galanta, Komárno, Veľký Meder, Kolárovo, Košice, Malacky, Martin, Nitra, Nové Zámky, Pezinok, Senec, Poprad, Kežmarok, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Skalica, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina. Viac o úspešnej metóde sa dozviete na www.helendoron.sk.
rightend