startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Ako vyzerať po pôrode štíhlejšie

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Niekedy je dobré postaviť sa pravde čelom. Kilá, ktoré vám pridalo deväť mesiacov tehotenstva, za týždeň nezmiznú. A tak medzičasom príde vhod niekoľko šikovných tipov, ktoré čerstvej mamičke pomôžu vyzerať štíhlejšie a určite jej aj trochu vylepšia náladu. Ponúkame vám ich práve dnes.
  1. obvod pasuVyberajte si jednofarebné oblečenie, Vašu postavu to viditeľne rozšíri. Medzi obľúbené farby čerstvých mamičiek patrí čierna, šedá, hnedá alebo fialová.


  2. Vyberajte si zahaľovacie strihy. Tie si môžete kedykoľvek podľa potreby upraviť a za každých okolností budú opticky zužovať Váš driek.


  3. Ak nosievate šperky, nebojte sa experimentovať. Brošne a retiazky si ľudía všimnú ako prvé a nedostatky vašej postavy zostanú nepovšimnuté.


  4. Nachytajte trochu bronzu, hoci len zo samoopaľovacieho mlieka. Niektorým ženám opálenie dvíha sebavedomie a cítia sa byť krajšie.


  5. Kráčajte vzpriamene. Keď sa Vám po pôrode zase vrátil cit pre rovnováhu, môžete si dovoliť aj topánky na vyšších podpätkoch. Ak také topánky nenosievate, vyberajte si zo svojich obľúbených tie s ostrou špičkou, Vaše chodidlá budú vyzerať štíhlejšie.

autor: M. P.Články na tomto portáli majú charakter všeobecnej informácie. Ich cieľom nie je nahrádzať odborné zdravotné vyšetrenie a starostlivosť. Redakcia nenesie žiadnu zodpovednosť za následky spôsobené diagnostikou alebo liečbou výlučne na ich základe bez predchádzajúcej konzultácie s kvalifikovaným odborníkom.line

Diskusia


forum 05.02.2007: admin, Diskusia k článku "Ako vyzerať po pôrode štíhlejšie"
rightend