startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Ako obliecť dieťatko na jar?

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ráno priveľká zima na tradičné ľahšie jarné oblečenie a na obed priteplé počasie na hrubý kabátik, či overál. Ako obliecť bábätko alebo väčšie dieťa v takomto predjarnom počasí? Každá mamička sa už určite stretla s podobným problémom, no netreba zúfať.
-- PR článok --
babygo.sk V prvom rade zistite, aká je vonku teplota. Novorodenec by nemal byť vystavovaný teplotám pod -5 stupňov Celzia a nad 35 stupňov Celzia. Od šiestich mesiacov vonkajšia teplota nie je až taká dôležitá, dôležité je zvoliť vhodné detské oblečenie. Na čo však treba vždy myslieť, je, že dieťa v kočíku musí mať nožičky v teple. V teplejších dňoch nesmieme zabúdať, že vanička sa od slnka zahreje a vnútri kočíka je teplejšie než vonku. Pri výbere preto dajte prednosť tomu aby bolo kojenecké oblečenie a hlavne detské čiapky z kvalitnej bavlny.

Pri výbere detského oblečenia často nemáte na výber a neraz Vám ani nenapadne hľadať slovenských výrobcov, keďže sa aj v tomto segmente predbiehajú rôzne zahraničné značky a výrobcovia. Možno ste o tom ani nevedeli, no máte na výber. Kvalitné oblečenie pre deti a kojencov sa vyrába aj na Slovensku, a to navyše za veľmi príjemné ceny. Ak neveríte, navštívte originálneho slovenského výrobcu a predajcu detského oblečenia www.babygo.sk. Nájdete tu prvotriedne a krásne slovenské výrobky a nemusíte riskovať, že oblečiete svoju ratolesť do chemicky ošetrovaných a iným spôsobom znehodnotených odevov, ktoré často kvalitou ani zďaleka nezodpovedajú svojej cene.
rightend