startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner

Aj vaše dieťa môže plynulo hovoriť po anglicky!

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Anglický jazyk je jedným z najpoužívanejších na svete. Dohovoríte sa s ním v Amerike, Európe, aj v Číne. Nie je potrebný len pri cestovaní, ale dnes je už úplnou samozrejmosťou vo väčšine firiem i v bežnej ľudskej komunikácií. Pomôžte svojmu dieťaťu vykročiť do života tou správnou nohou a venujte mu dar, s ktorým bude jeho budúcnosť úspešnejšia. Že neviete ako? Vyskúšajte úspešný program Helen Doron Early English, ktorý je vhodný pre deti už od troch mesiacov. A určite neoľutujete! Plynulá angličtina vášho dieťaťa vám bude odmenou.
-- PR článok --
Program Helen Doron Early English je založený na princípe učenia sa materinského jazyka na základe vizuálnych, sluchových a pohybových vnemov. Vďaka opakovanému počúvaniu a pozitívnej podpore pri upevňovaní jazykových znalostí sa tak deti učia anglicky rovnako prirodzene ako svoj materinský jazyk.

helen doron_01 Každá hodina vedená pomocou tejto úspešnej metódy je úplne iná ako tie, na ktoré si pamätáte zo škôl. Pozitívna energia, láska k deťom, nadšenie odrazené na detskej tvári, ale i potešenie z hry a učenie sa prirodzenou nenútenou formou to je základ každej hodiny. Výučba nie je postavená na štandardnom spôsobe učenia, ale práve naopak, na zážitkoch. Jednotlivé slová a frázy si deti pamätajú preto, lebo si ich dokážu spojiť s niečím konkrétnym, čo na hodine zažili. Či už sú to jednotlivé aktivity, pesničky, básničky alebo jednoducho hranie sa. Zážitková forma výučby je úspešnejšia ako klasická, pretože zážitky a s nimi spojené skúsenosti sa ukladajú do dlhodobej pamäti a preto si ich aj dieťa ľahšie zapamätá. Učenie cudzieho jazyka je pre deti iba hrou. Ide im to prirodzene bez námahy, ale najmä učenie nevnímajú ako záťaž.

helen doron_02 Kurzy Helen Doron Early English sú prístupné vo všetkých väčších mestách Slovenska. Nájdite si to svoje: Banská Bystrica, Bratislava - Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré Mesto a Nové Mesto, Rača, Dunajská Streda, Šamorín, Humenné, Vranov nad Topľou, Galanta, Komárno, Veľký Meder, Kolárovo, Košice, Malacky, Martin, Nitra, Nové Zámky, Pezinok, Senec, Poprad, Kežmarok, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Skalica, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žilina.

Viac o úspešnej metóde sa dozviete na www.helendoron.sk.


line

Diskusia


forum 18.01.2010: admin, Diskusia k článku "Aj vaše dieťa môže plynulo hovoriť po anglicky!"
rightend